نصب بیلبوردهای «روزشمار نابودی اسرائیل» در تهران

آذوح: سازمان بسیج شهرداری تهران اقدام به نصب بیلبوردهای «روزشمار نابودی اسرائیل» در سطح شهر تهران کرده است.
به گزارش خبرگزاری فارس، بر روی این بیلبورد‌ها بخشی از سخنان اخیر علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، نوشته شده و طرحی از روزشمار نابودی اسرائیل تا ۲۵ سال آینده ترسیم شده است.
علی خامنه‌ای چهارشنبه ۱۸ شهریور، در سخنان خود با انتقاد از کم‌کاری دستگاه‌های مسئول در یادآوری دشمنی ایالات متحده با جمهوری اسلامی تآکید کرد که نباید «حوادث عبرت آموز» در حافظه تاریخی مردم ایران کمرنگ شود.
رهبر جمهوری اسلامی ایران در این سخنان دولت اسرائیل را «جعلی» خواند و با اشاره به اینکه برخی مقامات اسرائیل اظهار داشته‌اند که با وجود مذاکرات هسته‌ای، ۲۵ سال از دغدغه ایران آسوده شده‌اند گفت: «اما ما به آن‌ها می‌گوییم شما ۲۵ سال آینده را اصولاً نخواهید دید و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت. در همین مدت روحیه اسلامی مبارز، حماسی و جهادی، صهیونیست‌ها را راحت نخواهد گذاشت
مقامات جمهوری اسلامی ایران بار‌ها در سخنان خود اسرائیل را به نابودی تهدید کرده‌اند.
سازمان بسیج شهرداری تهران پیش‌تر نیز تابلوهایی با عنوان «صداقت آمریکایی» و «عنایت آمریکایی» در سطح خیابان‌های پایتخت نصب کرد که روی آن‌ها سخنان تند رهبری جمهوری اسلامی ایران درباره ایالات متحده آمریکا نوشته شده بود.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn