امام جمعه موقت تهران: رژیم پلید سعودی، رژیم صهیونیستی و گروه داعش سه ضلع خباثت اند!

آذوح: خطبه های نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله محمد امامی کاشانی برگزار شد.
آیت‌الله محمد امامی کاشانی امام جمعه موقت تهران در خطبه دوم با اشاره به توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 گفت: این روزها این توافق انرژی اتمی بحث سرزبان‌ها شده که هم اکنون در شورای عالی امنیت ملی بررسی می‌شود و پیش از آن هم مجلس به آن رسیدگی کرده است و ان‌شاءالله آن چیزی که صلاح مملکت باشد انجام خواهد گرفت.
وی ضمن تقدیر از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران اظهار داشت: تیم مذاکره کننده با منطق علمی و آرامش و با شجاعت توانستند راهی را بروند که رهبر انقلاب آن را هدایت می‌کرد و ملت هم از آنان پشتیبانی می‌کردند.
آیت‌الله امامی کاشانی در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به حمایت آمریکا و غرب از حمله نظامی عربستان به یمن گفت: رژیم پلید سعودی، رژیم صهیونیستی و گروه انحرافی داعش سه ضلع خبیثی‌اند که مانند هم هستند که از استکبار غرب نشأت گرفته و امروز مورد حمایت آمریکا قرار گرفته‌اند و جالب آنکه اینها را به ایران نسبت می‌‌دهند، در حالی که خودشان تروریست‌ها را تربیت و صادر کردند.
وی همچنین به حدیثی از پیامبر اسلام اشاره کرد و افزود: پیامبر به مردم گفت، شما اگر می‌خواهید راحت زندگی کنید، یهودیان را از جزیرة العرب بیرون کنید. منظور از یهودیان همان دشمنان بودند، وگرنه یهودیانی که ایمان آورده بودند مشکلی نداشتند. امروز نیز صهیونیست‌ها همان یهودیان آن دوره هستند که قرآن فرمود اینها ذاتاً جلب و خبیثند و با زندگی انسانی اساساً ارتباطی ندارند.
امام جمعه موقت نمازجمعه تهران ادامه داد: به آمریکا و کشورهای غربی می‌گویم، حالا که شما می‌خواهید صهیونیست‌ها را راضی کنید، بدانید که اینها از شما راضی نخواهند شد. زمانی راضی می‌شوند که همه ملت‌های روی زمین از بین بروند و تنها خودشان بمانند؛ مرگ بر آنان و برای کسانی رقم خواهد خورد که از آنان حمایت می‌کنند.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn