پرسش سایت «نکات‌پرس» از منتقدان احمدی‌نژاد: چرا برای نقد وارد منطقه ممنوعه نظام نمی‌شوید؟

آذوح: سایت «نکات پرس» نزدیک به غلامحسین الهام با انتشار یادداشتی از منتقدان محمود احمدی‌نژاد خواست اگر «مرد میدان» هستند٬ کسانی را «نقد» کنند که انتقاد از آن‌ها «منطقه ممنوعه» نظام است.
در یادداشت روز سه‌شنبه (۱۰ دی) این پرسش مطرح شده که «چرا سراغ نقد افرادی نمی‌روند که همواره نقدشان در جامعه ما، منطقه ممنوعه محسوب شده است؟»
«نکات پرس» نامی از این افراد نبرده٬ اما نوشته «عملکرد» آن‌ها باعث بازگشت مجدد جریان اکبر هاشمی رفسنجانی به مدیریت اجرایی کشور شده است.
نویسنده این یادداشت در ادامه خطاب به یکی از منتقدان احمدی‌نژاد نوشته «نقد احمدی‌نژاد که کار سختی نیست دوست من٬ اگر مرد میدانید، وارد منطقه ممنوعه بشوید
به نظر می‌رسد منظور این سایت حامی رئیس پیشین دولت از «منطقه ممنوعه» علی خامنه‌ای و جایگاه وی به عنوان رهبر در جمهوری اسلامی باشد که انتقاد از وی و جایگاهش در ایران مجازات دارد.
در دو سال گذشته تعدادی از نیرو‌های فعال حزب‌الله در فضای مجازی هم به خاطر طرح برخی انتقاد‌ها از آقای خامنه‌ای بازداشت و زندانی شده‌اند.
محمود احمدی‌نژاد و حامیان وی از علی خامنه‌ای به عنوان عامل اصلی بازگشت هاشمی رفسنجانی و حامیان وی به قدرت در ایران به شدت خشمگین هستند.
آن‌ها در موضع‌گیری‌های خود به طور تلویحی می‌گویند اگر رهبر جمهوری اسلامی اجازه رد صلاحیت اسفندیار رحیم‌مشایی را نمی‌داد٬ وی می‌توانست در انتخابات سال ۹۲ مانع از پیروزی روحانی شود.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn